Meet-Tekenwerk.nl

Opmeten huifconstructie motorboot

Als je als bedrijf zelf bezig bent om continu te zoeken naar innovatie, verbetering en automatisering van je eigen werkzaamheden, is het logisch dat andere bedrijven dit ook doen.
Zo heeft Coverworks uit Katwijk aan de Rijn contact met ons gelegd om een testmeting te doen voor het opmeten van een buiskap ten behoeve van een nieuwe huifconstructie voor een motorboot. Hierbij hebben we gebruik gemaakt van onze reflectorloze total station en de bovenkant van de boot inclusief buizenframe vanuit 1 positie ingemeten.

Het zeilmakersvak is een ambachtelijk beroep. Coverworks onderneemt stappen om met bestaande hedendaagse technieken de ambacht te automatiseren. Zoekend naar nieuwe meetmethodes stuitten wij op bouwstudio Pelser-Hartman. Zij hebben ons geholpen met hun apparatuur om een buiskap digitaal te kunnen inmeten! Op deze wijze denken wij in de toekomst preciezer en efficiënter te kunnen gaan werken.
Jeroen van Leeuwen, Coverworks

Reageer!

Meet-Tekenwerk.nl